Sale!

Si te behesh udheheqes i zoti

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët 216
ISBN 9789951721776

1'000 L 700 L

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i shqyrton këto aspekte të udhëheqësisë apo lidershipit – dhe jo vetëm kaq – për të ofruar strategji që na ndihmojnë të bëjmë përpara në profesionin tonë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Si te behesh udheheqes i zoti”

Your email address will not be published. Required fields are marked *