Pasione

Ish presidenti francez Nicolas Sarkozy publikon librin me kujtime ku flet për jetën e tij si president i Francës, debatin për rikthimin në politikë, raprotet me të djathtën franceze dhe marrëdhëniet me bashkëshorten e tij Carla Bruni. Në këtë autobiografi Sarkozy hedh gjëmba edhe mbi ish-bashkëpunëtorët e tij, si ish-kryeministrin Fillon dhe lidhjet me botën e biznesit dhe politikës franceze.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët 344
ISBN 9789994306060

1'300 L

Category:

Rreth autorit

Nicolas Sarcozy

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pasione”

Your email address will not be published. Required fields are marked *